All-Star Champions 2018

Op zondag 25 februari werd de 3de editie van de Juventus All-Star dag georganiseerd.
Op dit jaarlijks terugkerende evenement komen onze leden in actie om hun Basketbal Skills te meten aan elkaar. Naast het gezellig samenkomen van onze leden staat deze dag in het teken van de beste prestaties.

Dit jaar werd er onderscheid gemaakt tussen de All-Star Challenges voor de mini’s (x10,x12,WSV) en de All-Star Challenges voor u14 en ouder. Daarnaast speelde het opkomende talent uit de u14 en u16 teams in de Rising Star Game. Door een lage opkomst van u18 en ouder is de All-Star Game helaas komen te vervallen.

Rising Stars 2018

Onderstaande leden mogen door hun prestaties een jaar lang de befaamde All-Star titels dragen.

Titels 2018

 1ste plaats  2de plaats  3de plaats
Lay-up Champion (u12) David Fernandes Sotero Ryan van Raaij Max Verheijde
Skills Challenge Champion (u12) Nai-Yahrell Leeuwin Mikail Ozcay David Fernandes Sotero
Skills Challenge Champion (u14+) Yusuf Babaygit Vincent Clark Yahadanai Leeuwin
Free Throw Champion (u12) Max Verheijde Doganay Sahin Mikail Ozcay
Freek Throw Champion (u14+) Gabriël Elsevijf Aleks Semedo Umut Yazici
3-point Champion (u14+) Ticiano Da Silva Jesus Dylan Timmers Stephen….
Rising Star MVP Gabriël Elsevijf
Rising star MVP Yahadanai Leeuwin

Ondanks de vakantie periode en het enorme griepvirus dat heerste was de opkomst best goed.
Er waren 53 aanmeldingen en 56 deelnemers. Helaas konden er een aantal titelverdedigers van 2017 niet aanwezig zijn. Dit maakte de strijd om de 2018 titels wel erg spannend en stonden er nieuwe talenten op die hele mooie prestaties hebben neergezet.

De organisatie wil jullie allemaal bedanken voor het mee doen en hopen dat iedereen het naar zijn/haar zin heeft gehad. Zonder onderstaande vrijwilligers was deze dag niet mogelijk en wij waarderen het enorm dat onze leden elkaar geholpen hebben. Keep up the good work! Met elkaar maken wij de vereniging tot het leuke Juventus van ons allen.

Shout out naar de winnaars: GEFELICITEERD !!!

U12 All-Star Champions 2018

U14+ All-Star Champions 2018

Een speciaal bedankje aan:
Vincent, Erdal, Imaad en John voor de begeleiding.
Chelsea, Assia, Chyenne, Rezzan, Johrvenlee, Gohrvenson, Floris, Djael, BouPolBird voor een extra helpende hand.
De Coachende meiden.
Ouders voor het aanmoedigen van de kinderen en hulp.
Moeder van David, bedank voor het trakteren!
En natuurlijk 2 duimen omhoog voor alle niet genoemde toppers.

 

Het was weer een geslaagd All-Star Evenement!

Basketbal groet,
Initiator Freek